do kasy suma: 0,00 zł
 
SERIA MITOCHONDRIALNA

seria mitochondrialna

Seria suplementów diety zawierająca substancje mitochondrialne, które mają na celu wspomagać prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów w komórkach organizmu.
Suplement diety Selen + Witamina B12
Produkt, którego zadaniem jest suplementacja selenu oraz witaminy B12 w organizmie. Stężenie selenu w organizmie ma znaczący wpływ na aktywność enzymów oksydacyjnych i przeciwdziała powstawaniu stresu oksydacyjnego. Długo utrzymujący się stres oksydacyjny może być skutkiem występowania wielu chorób i dolegliwości. Forma selenu zawarta w naszym suplemencie – L-selenometionina – stanowi wysoko przyswajalną formę tego pierwiastka. Witamina B12 pełni bardzo ważną funkcję dla mitochondriów. Związek ten należy do mitoceutyków – substancji, które są kluczowe dla procesów wytwarzania energii w mitochondriach. Witamina B12 zawarta w suplemencie to metylokobalamina, czyli aktywna forma witaminy B12. Nie musi ona ulegać przekształceniom i dzięki temu bardzo dobrze się wchłania w organizmie.
Biochelat Mt Cynk + Mangan + Magnez
Biochelat Zn+Mn+Mg jest produktem, którego zadaniem jest suplementacja cynku, manganu i magnezu w organizmie.
W terapii mitochondrialnej zawartość cynku oraz manganu jest niezwykle ważna ze względu na ich udział w aktywacji enzymów zwalczających wolne rodniki.
Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Suplement diety Witamina C + Magnez + Potas + Glutation
Suplement diety, którego zadaniem jest suplementacja witaminy C, magnezu, potasu i glutationu w normalnej diecie. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w prawidłowej produkcji kolagenu, oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Potas wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Glutation jest jednym z najważniejszych antyoksydantów naszego organizmu. Znajduje się we wszystkich komórkach organizmu, z czego najwięcej w wątrobie i nerkach chroniąc organizm przed stresem oksydacyjnym wywołanym wolnymi rodnikami. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksycznych substancji powstających w organizmie oraz dostających się ze środowiska zewnętrznego np. z metali ciężkich. Wskazany dla osób aktywnych fizycznie pragnących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie mięśni i stawów. Suplement polecany w okresie zwiększonego stresu oraz wysiłku fizycznego.
Copyright 2024 by Invex Remedies | Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: Massinternet
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl