do kasy suma: 0,00 zł
 
O nas

o nas

TECHNOLOGIA MONOJONOWA - INNOWACYJNOŚĆ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ

Invex Remedies to firma, w której priorytety określają potrzeby współczesnego człowieka. Właśnie dlatego, nie tylko podążamy za najnowszymi trendami w kosmetologii i suplementacji, ale także codziennie je kreujemy. Z dumą prezentujemy informacje na temat naszej strategii oraz zapraszamy w niezwykłą podróż do przeszłości, aby poznali Państwo historię, dzięki której nasze produkty kosmetyczne oraz suplementy diety skutecznie pielęgnują, regenerują, rewitalizują i odmładzają.

AUTORSKIE KNOW-HOW

Fundamentem naszej codziennej pracy są badania laboratoryjne, ponieważ to dzięki nim opracowaliśmy wiele patentów oraz autorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam wznosić jakość życia na wyższy poziom.

NIEZMIENNE PRIORYTETY

Praca naukowa
Naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą, efektami badań oraz osiągnięciami, aby zapewnić Państwu skuteczną pielęgnację na najwyższym poziomie. Z tego względu od zawsze w centrum naszej działalności znajduje się praca naukowa, dzięki której zmieniamy trudne pytania w jednoznaczne odpowiedzi.

Laboratorium i nowoczesna linia produkcyjna
„Innowacyjne rozwiązania” to tylko słowa. W naszym laboratorium nadajemy im konkretne znaczenie, aby za pomocą nowoczesnych linii produkcyjnych wdrażać zaawansowane technologie.

STANISŁAW SZCZEPANIAK

chemik, wynalazca, naukowiec

Założyciel i Prezes JIW INWEX. Twórca lub współtwórca ponad 140 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych. Ukończył studia magisterskie na kierunku chemia nieorganiczna i elektrochemia. Nagrodzony 42 złotymi medalami w tym 11 z wyróżnieniem Jury na Międzynarodowych Targach Wynalazków. Uhonorowany Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Grand Officer nadanym przez Królewską Kapitułę Belgijską za Zasługi dla Wynalazczości. Otrzymał także nagrodę WIPO od Międzynarodowej Organizacji Własności Intelektualnej oraz puchar Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA). Aktywny członek Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów. Przewodniczący Zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki i Szkolnictwa Wyższego w województwie świętokrzyskim. Wiceprezydent Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

REMIGIUSZ SZCZEPANIAK

chemik, wynalazca, przedsiębiorca

Współzałożyciel, współwłaściciel i prokurent INVEX REMEDIES, współwłaściciel JIW INWEX, zasiada również w zarządach JIW INWEX i City Core. Współtwórca ponad 40 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych z dziedziny chemii. Ukończył studia magisterskie na kierunku chemia. Nagrodzony kilkudziesięcioma medalami na międzynarodowych wystawach i targach wynalazczości. Wielokrotnie uhonorowany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Gospodarki. Kawaler Order Merite De L’Innvention Grand Officer nadanego przez Królewską Kapitułę Belgijską. Otrzymał tytuł Super Lider Innowacji od Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej za wkład w rozwój polskiej myśli technicznej i nauki. Został także odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pierwszy Laureat Nagrody im. Tadeusza Sendzimira przyznawanej przez Fundację Kościuszkowską.

nasze wartości

Najwyższa jakość
Wieloetapowy proces produkcji i bezkompromisowa dbałość o każdy detal pozwala nam gwarantować najwyższą jakość produktów
Satysfakcja klientów
Kierujemy się konkretnymi potrzebami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty za każdym razem spełniały Państwa wymagania oraz zapewniały satysfakcję właściwego wyboru
Wykwalifikowana kadra
Doświadczenie laboratoryjne pozwala nam tworzyć zaawansowane kosmetyki i suplementy oraz zachowywać najwyższe standardy produkcyjne
Szybka realizacja zamówień
Uważamy, że zasługują Państwo na najwyższy standard obsługi, dlatego staramy się, aby nasze produkty zawsze docierały na czas pod wskazany adres

Krótko o długiej historii:

Niezwykły scenariusz napisany przez naukę i życie

Wszystko zaczęło się w 1987 roku

Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno – Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak. Założyciel naszej firmy jako twórca ponad 140 patentów został uhonorowany podczas targów wynalazczości licznymi nagrodami, tytułami, a nawet orderami i złotymi medalami wpisując się na zawsze do historii polskiej nauki.

Rodzinna tradycja

Syn Stanisława Szczepaniaka, Remigiusz kontynuował dzieło ojca wspierając go w pracy naukowej i jako współtwórca ponad 40 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych z dziedziny chemii jest współwłaścicielem firmy i Prezesem Kieleckiego Centrum Biznesu.

Ciemne chmury na horyzoncie…

W 2002 roku diagnoza lekarska wykazała u Stanisława Szczepaniaka tętniaka rozwarstwiającego aorty piersiowej, brzusznej i tętnic udowych. Operacja obarczona bardzo dużym ryzykiem wydawała się być jedynym rozwiązaniem, jednak bez żadnych gwarancji powodzenia.
Pan Stanisław ostatecznie z niej zrezygnował, jednak opuszczając szpital wykonał szereg badań, z których wynikało m.in., że w jego organizmie krzem występuje w niemal śladowych ilościach.Zaczął spożywać dostępne w aptekach preparaty zawierające krzem oraz produkty spożywcze zawierające kolagen i naturalną witaminę C, jednak efekty nie były zadowalające.

Naukowiec, który wziął własne zdrowie pod mikroskop

Stanisław Szczepaniak wziął sprawy w swoje ręce i laboratorium INWEXu pod jego nadzorem rozpoczęło badania i próby, a następnie produkcję preparatu zawierającego krzem. I tak, z potrzeby ratowania swego zdrowia, Pan Stanisław opracował Suplement diety Krzem z borem Silor+B, który pomógł mu odbudować kondycję i zdrowie. Kolejne formuły preparatu bazowały m.in. na znanych od wieków terapeutycznych właściwościach złota czy srebra. Po wielu próbach ostatecznie opracowano i opatentowano unikalną i innowacyjną technologię monojonową.

Rewolucyjna technologia monojonowa

Wyjątkowa historia walki z chorobą oraz wielka determinacja naukowa umożliwiła rozdrobnienie pierwiastków złota i srebra do wielkości 0,2 nm, dzięki czemu z łatwością wnikają one do wnętrza komórki zapewniając ich regenerację. Aby wyobrazić sobie skalę sukcesu wystarczy wspomnieć, że pozyskiwane dzięki tej technologii monojony pierwiastków są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w kosmetologii nanocząsteczki.

Narodziny Invex Remedies

Minęły lata, aż w roku 2011 w oparciu o bezcenne doświadczenie Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX powstała firma Invex Remedies.

Nagrody i wyróżnienia

Owoc doświadczenia i pasji dwóch pokoleń

Ani doskonałość, ani innowacyjne produkty kosmetyczne, czy unikalne suplementy diety nie są dziełem przypadku. Wybitne osiągnięcia w każdej dziedzinie wymagają wiedzy i pasji tworzenia. Dopiero suma tych elementów pozwala osiągać to, co wydaje się nieosiągalne.

Tak samo jest w przypadku naszej firmy, której podstawą jest wieloletnie doświadczenie oraz głębokie zaangażowanie w pracę naukową dwóch pokoleń.

Statuetka "innowacje lne"

dla Regenerującego Kremu do stóp z krzemem organicznym i borem Silor+B z Linii Organic Silica Kraków 2017


Kraków 2017

Statuetka "vip"

dla kosmetyków Linii Golden Touch


Warszawa 2013

glammies 2016

(konkurs red. GLAMOUR), wyróżnienie dla Odmładzającego kremu pod oczy ze złotem monojonowym z Linii Golden Touch


2016

skrzydła 2016

Statuetka dla kosmetyków z Linii Golden Touch

Kielce 2016

Statuetka "innowacje lne"

dla Balsamu do ciała ze złotem monojonowym z Linii Golden Touch


Kraków 2017


SUBSTANCJE AKTYWNE ORAZ ZNAKI TOWAROWE INVEX REMEDIES CHRONIONE SĄ PRAWEM PATENTOWYM I STANOWIĄ INNOWACYJNOŚĆ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ:

Copyright 2024 by Invex Remedies | Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: Massinternet
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl